Witamy na stronie serwisu blacharsko-lakierniczego Perfect-Car!
Firma wykonuje naprawy samochodów osobowych wysokiej klasy typu Mercedes, Audi, VW, BMW, Porsche, FERRARI,
często dla klientów z Niemiec.

Serwis jest podzielony na trzy oddziały: blacharski, lakierniczy oraz montaż - demontaż karoserii samochodów.

Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia
i maszyny z zakresu blacharstwa
i lakiernictwa jakie można spotkać
w warsztatach europejskich.

Zakres usług


Nasza firma specjalizuje się w naprawie luksusowych marek takich jak BMW, Mercedes, Audi, Lexus. Wykonujemy również naprawy tzw. Performance Cars: Ferrari, Porsche, Aston Martin, Lamborghini czy Maserati coraz liczniej widocznych na naszych drogach. Odpowiednio przeszkolona kadra jest w stanie przywrócić do stanu fabrycznego każdy z wyżej wymienionych pojazdów po wypadku.

 

  

Realizujemy naprawy samochodów zbudowanych w oparciu o technologie stosowane w przemyśle lotniczym z użyciem aluminium, specjalistycznych spoiw. Nasza wieloletnia praktyka w naprawie samochodów procentuje wysoką jakością wykonywanych usług dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik oraz wiedzy wykwalifikowanych pracowników. Starannie prowadzimy dokumentację techniczną - cały proces technologiczny jest udokumentowany od samego początku od naprawy aż po wydanie samochodu klientowi.

    

Serwis "Perfect Car" wyposażony jest w bezpyłową komorę lakierniczą firmy Luftaerotechnik, gwarantującą wykonanie usług lakierniczych na fabrycznym poziomie renomowanych producentów samochodów. Dodatkowo serwis wyposażony jest w komputerową mieszalnię lakierów samochodowych firmy Spies Hecker umożliwiającą dobór koloru według Państwa życzeń, zapewniając jednocześnie najwyższą dokładność. Dział lakierniczy obsługiwany jest przez dwóch mistrzów zawodu posiadających długoletnie doświadczenie zawodowe.

   

Wysokiej klasy profesjonalny sprzęt oraz umiejętności pracowników gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Każdy z pracowników posiada odpowiednią praktykę i kwalifikacje do obsługi urządzeń i narzędzi znajdujących się na wyposażeniu "Perfect Car". Umiejętności te są w dalszym ciągu doskonalone poprzez uczestnictwo w szeregach kursów dotyczących napraw powypadkowych organizowanych przez producentów samochodowych.

Ponadto firma zapewnia całodobową pomoc drogową w zakresie holowania uszkodzonych pojazdów. W takich wypadkach warto mieć przy sobie ten numer telefonu: 0694 210 238.

   

Firma również sprowadza na zamówienie powypadkowe samochody specjalizując się w markach najwyższej klasy, np. Mercedes, BMW, Audi, VW. Dokonane w tym zakresie naprawy objęte są dwuletnią gwarancją. Zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Ze względu na zmienność i potrzebę uaktualniania cennika prosimy o kontakt telefoniczny. Aktualny cennik zostanie Państwu przekazany pocztą elektroniczną, faksem lub telefonicznie. Jesteśmy otwarci na negocjacje propozycji cenowych.

Firma posiada opracowany przez siebie formularz zlecenia naprawy, który pozwala uniknąć nieporozumień pomiędzy firmą "Perfect Car" a zleceniodawcą. Formularz ten został opracowany w wyniku długoletniej praktyki. Oprócz standardowych danych zlecenie zawiera pola przeznaczone do szczegółowego opisu uszkodzeń pojazdu oraz każdej czynności wykonywanej w trakcie naprawy do finalnego efektu jakim jest odbiór samochodu przez zleceniodawcę. Prosimy o wszelkie uwagi odnośnie naszego formularza, chętnie się z nimi zapoznamy i być może wykorzystamy w celu jak najlepszego porozumienia na linii serwis - klient.

Serwis działa pod wprawnym okiem kierownika - Piotra Więskiego który swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał między innymi w najlepszym warsztacie naprawczym na Wyspach Eastern - Western, specjalizującym się w naprawach powypadkowych, serwisowych takich marek jak BMW, Mercedes, Lexus, Saab, Toyota, Dodge, Chrysler jak również Performance cars - Porsche, Maseratti, Ferrari. Naprawy wykonywane w naszym warsztacie nie odbiegają jakością od napraw wykonywanych w najlepszych warsztatach w Europie.