Witamy na stronie serwisu blacharsko-lakierniczego Perfect-Car!
Firma wykonuje naprawy samochodów osobowych wysokiej klasy typu Mercedes, Audi, VW, BMW, Porsche, FERRARI,
często dla klientów z Niemiec.

Serwis jest podzielony na trzy oddziały: blacharski, lakierniczy oraz montaż - demontaż karoserii samochodów.

Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia
i maszyny z zakresu blacharstwa
i lakiernictwa jakie można spotkać
w warsztatach europejskich.

Ludzie i sprzęt


Właścicielem firmy "Perfect Car" jest Grzegorz Pardubicki, którego wykształcenie jest ściśle związane z zakresem działalności wykonywanym przez firmę. Posiada dyplomy mistrzowskie z dziedzin blacharz samochodowy oraz lakiernik samochodowy. Swoje doświadczenie i umiejętności zawodowe zdobył wykonując zawód w Polsce a następnie w Niemczech, gdzie zdał egzaminy Gesele Prufung jako mechanik samochodowy, uznawany zarówno w Niemczech jak i w Europie. Aktywny pobyt w Niemczech oraz prowadzenie firmy rodzinnej pozwoliły Grzegorzowi Pardubickiemu pracować na najwyższej klasy sprzęcie oraz z wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie usług samochodowych.

   

Swoje doświadczenie, precyzję i niemiecką jakość wykonywanych usług postanowił przenieść na grunt polski zakładając firmę "Perfect Car".

Kadra w "Perfect Car" pracuje pod wprawnym okiem kierownika warsztatu Piotra Więskiego. Fachowcy zostali dobrani przez właściciela i kierownika z wielką uwagą i starannością. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie dyplomy upoważniające do wykonywania zawodu poparte długoletnią praktyką. Grzegorz Pardubicki kładzie duży nacisk na szkolenia zawodowe w celu dalszego doskonalenia i utrzymania jak najwyższego poziomu wykonywanych usług. Co roku pracownicy wyjżdżają na międzynarodowe targi samochodowe do Genewy i Frankfurtu. Ponadto w firmie praktykuje wielu uczniów przygotowując się do wykonywania wybranego zawodu w przyszłości.