Witamy na stronie serwisu blacharsko-lakierniczego Perfect-Car!
Firma wykonuje naprawy samochodów osobowych wysokiej klasy typu Mercedes, Audi, VW, BMW, Porsche, FERRARI,
często dla klientów z Niemiec.

Serwis jest podzielony na trzy oddziały: blacharski, lakierniczy oraz montaż - demontaż karoserii samochodów.

Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia
i maszyny z zakresu blacharstwa
i lakiernictwa jakie można spotkać
w warsztatach europejskich.

Fakty


W roku 1995 powstała firma rodzinna "Gregor Automobile" w Niemczech o profilu kompleksowych i powypadkowych napraw samochodów osobowych. Nie specjalizowała się ona w określonej marce samochodów, lecz dokonywała napraw wszystkich samochodów oferowanych na rynku niemieckim.

  

Podkreślić należy, że firma wykonuje naprawy samochodów osobowych wysokiej klasy typu Mercedes, Audi, VW, BMW, Porsche, FERRARI, często dla klientów z Niemiec. To właśnie w Niemczech właściciel "Perfect Car" zdobył doświadczenie zawodowe związane z wykonywanym zawodem oraz z prowadzeniem własnej firmy.

    

1 marca 1998r. zostaje założona w Polsce przez Grzegorza Pardubickiego firma "Perfect Car" z siedzibą w Gołkowicach, ul. Graniczna 26. Lokalizacja firmy wybrana została z uwagi na bliskość Regionu Górnośląskiego. W tym miejscu zostaje wybudowany od podstaw warsztat blacharsko - lakierniczy spełniający wszelkie wymogi przyjęte w Unii Europejskiej, czego dowodem jest posiadanie certyfikatu ISO 9001.

   

Nasz serwis jest podzielony na trzy oddziały: blacharski, lakierniczy oraz montaż - demontaż karoserii samochodów. Serwis jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia i maszyny z zakresu blacharstwa i lakiernictwa jakie można spotkać w warsztatach europejskich.

    

Właściciel "Perfect Car" z dużą starannością dobiera kadrę i jednocześnie nie szczędzi czasu i środków na doskonalenie zawodowe w kraju i za granicą oraz na ukończenie kursów organizowanych przez specjalistyczne firmy zachodnie, takie jak Celette, Blackhawk, BMW Motors itp. Wysokie standardy i wymagania cechujące rynek niemiecki zostały przeniesione na grunt polski. Dlatego też gwarantujemy Państwu w "Perfect Car" niemiecką dokładność znaną na całym świecie.


W przyszłości planowana jest rozbudowa serwisu, dobudowanie magazynu części zamiennych oraz uruchomienie komisu samochodowego.